Rozkład jazdy w sezonie 2017

Rozkład jazdy - linia 0
Cichy Kącik 12:25 13:05 13:45 14:25 14:55 15:45 16:25 17:05 17:45 18:25 19:05 19:35
Reymana (nż) 12:26 13:06 13:46 14:26 14:56 15:46 16:26 17:06 17:46 18:26 19:06 19:36
Park Jordana (nż) 12:27 13:07 13:47 14:27 14:57 15:47 16:27 17:07 17:47 18:27 19:07 19:37
Oleandry 12:28 13:08 13:48 14:28 14:58 15:48 16:28 17:08 17:48 18:28 19:08 19:38
Cracovia 12:29 13:09 13:49 14:29 14:59 15:49 16:29 17:09 17:49 18:29 19:09 19:39
Uniwersytet Jagielloński 12:31 13:11 13:51 14:31 15:01 15:51 16:31 17:11 17:51 18:31 19:11 19:41
Filharmonia 12:33 13:13 13:53 14:33 15:03 15:53 16:33 17:13 17:53 18:33 19:13 19:43
Plac Wszystkich Świętych 12:34 13:14 13:54 14:34 15:04 15:54 16:34 17:14 17:54 18:34 19:14 19:44
Poczta Główna 12:36 13:16 13:56 14:36 15:06 15:56 16:36 17:16 17:56 18:36 19:16 19:46
Starowiślna 12:38 13:18 13:58 14:38 15:08 15:58 16:38 17:18 17:58 18:38 19:18 19:48
Miodowa 12:39 13:19 13:59 14:39 15:09 15:59 16:39 17:19 17:59 18:39 19:19 19:49
Dajwór (przyjazd) 12:41 13:21 14:01 14:41 15:11 16:01 16:41 17:21 18:01 18:41 19:21 19:51
Dajwór (odjazd) 11:41 12:21 13:01 13:41 14:21 15:01 15:41 16:31 17:01 17:41 18:21 19:01
Plac Bohaterów Getta 11:43 12:23 13:03 13:43 14:23 15:03 15:43 16:33 17:03 17:43 18:23 19:03
Korona 11:46 12:26 13:06 13:46 14:26 15:06 15:46 16:36 17:06 17:46 18:26 19:06
Plac Wolnica 11:47 12:27 13:07 13:47 14:27 15:07 15:47 16:37 17:07 17:47 18:27 19:07
Stradom 11:49 12:29 13:09 13:49 14:29 15:09 15:49 16:39 17:09 17:49 18:29 19:09
Wawel 11:51 12:31 13:11 13:51 14:31 15:11 15:51 16:41 17:11 17:51 18:31 19:11
Św.Gertrudy 11:52 12:32 13:12 13:52 14:32 15:12 15:52 16:42 17:12 17:52 18:32 19:12
Plac Wszystkich Świętych 11:54 12:34 13:14 13:54 14:34 15:14 15:54 16:44 17:14 17:54 18:34 19:14
Filharmonia 11:56 12:36 13:16 13:56 14:36 15:16 15:56 16:46 17:16 17:56 18:36 19:16
Uniwersytet Jagielloński 11:58 12:38 13:18 13:58 14:38 15:18 15:58 16:48 17:18 17:58 18:38 19:18
Cracovia 12:00 12:40 13:20 14:00 14:40 15:20 16:00 16:50 17:20 18:00 18:40 19:20
Oleandry 12:01 12:41 13:21 14:01 14:41 15:21 16:01 16:51 17:21 18:01 18:41 19:21
Park Jordana (nż) 12:02 12:42 13:22 14:02 14:42 15:22 16:02 16:52 17:22 18:02 18:42 19:22
Reymana (nż) 12:03 12:43 13:23 14:03 14:43 15:23 16:03 16:53 17:23 18:03 18:43 19:23
Cichy Kącik (przyjazd) 12:04 12:44 13:24 14:04 14:44 15:24 16:04 16:54 17:24 18:04 18:44 19:24
Opłata za przejazd zgodnie z taryfą Komunikacji Miejskiej w Krakowie.