Rozkład jazdy w sezonie 2017

Rozkład jazdy - linia 0, trasa do Cichego Kącika
Dajwór 10:31 11:41 13:01 14:41 16:01 17:21
Plac Bohaterów Getta 10:33 11:43 13:03 14:43 16:03 17:23
Korona 10:36 11:46 13:06 14:46 16:06 17:26
Plac Wolnica 10:37 11:47 13:07 14:47 16:07 17:27
Stradom 10:39 11:49 13:09 14:49 16:09 17:29
Wawel 10:41 11:51 13:11 14:51 16:11 17:31
Św.Gertrudy 10:42 11:52 13:12 14:52 16:12 17:32
Plac Wszystkich Świętych 10:44 11:54 13:14 14:54 16:14 17:34
Filharmonia 10:46 11:56 13:16 14:56 16:16 17:36
Uniwersytet Jagielloński 10:48 11:58 13:18 14:58 16:18 17:38
Muzeum Narodowe 10:50 12:00 13:20 15:00 16:20 17:40
Oleandry 10:51 12:01 13:21 15:01 16:21 17:41
Park Jordana (nż) 10:52 12:02 13:22 15:02 16:22 17:42
Reymana (nż) 10:53 12:03 13:23 15:03 16:23 17:43
Cichy Kącik (przyjazd) 10:54 12:04 13:24 15:04 16:24 17:44
Cichy Kącik (odjazd) 11:05 12:20 13:40 15:20 16:40 18:00
Reymana (nż) 11:06 12:21 13:41 15:21 16:41 18:01
Park Jordana (nż) 11:07 12:22 13:42 15:22 16:42 18:02
Oleandry 11:08 12:23 13:43 15:23 16:43 18:03
Muzeum Narodowe 11:09 12:24 13:44 15:24 16:44 18:04
Uniwersytet Jagielloński 11:11 12:26 13:46 15:26 16:46 18:06
Filharmonia 11:13 12:28 13:48 15:28 16:48 18:08
Plac Wszystkich Świętych 11:14 12:29 13:49 15:29 16:49 18:09
Poczta Główna 11:16 12:31 13:51 15:31 16:51 18:11
Starowiślna 11:18 12:33 13:53 15:33 16:53 18:13
Miodowa 11:19 12:34 13:54 15:34 16:54 18:14
Dajwór (przyjazd) 11:22 12:37 13:57 15:37 16:57 18:17
Rozkład jazdy - linia 0, trasa do Kopca Wandy
Dajwór 10:41 12:41 15:01 16:56
Św.Wawrzyńca 10:42 12:42 15:02 16:57
Miodowa 10:43 12:43 15:03 16:58
Starowiślna 10:45 12:45 15:05 17:00
Poczta Główna 10:46 12:46 15:06 17:01
Dworzec Główny 10:48 12:48 15:08 17:03
Lubicz 10:50 12:50 15:10 17:05
Rondo Mogilskie 10:52 12:52 15:12 17:07
Cystersów 10:53 12:53 15:13 17:08
Białucha 10:55 12:55 15:15 17:10
TAURON Arena Kraków Wieczysta 10:57 12:57 15:17 17:12
Muzeum Lotnictwa 10:58 12:58 15:18 17:13
AWF 11:00 13:00 15:20 17:15
Stella-Sawickiego 11:01 13:01 15:21 17:16
Czyżyny 11:02 13:02 15:22 17:17
Rondo Czyżyńskie 11:05 13:05 15:25 17:20
Os.Kolorowe 11:07 13:07 15:27 17:22
Plac Centralny im. R.Reagana 11:10 13:10 15:30 17:25
Struga 11:12 13:12 15:32 17:27
Kombinat 11:15 13:15 15:35 17:30
Kopiec Wandy 11:18 13:18 15:38 17:33
Kopiec Wandy (przyjazd) 11:20 13:20 15:40 17:35
Kopiec Wandy (odjazd) 11:40 13:40 16:00 17:55
Kopiec Wandy 11:41 13:41 16:01 17:56
Kombinat 11:44 13:44 16:04 17:59
Struga 11:47 13:47 16:07 18:02
Plac Centralny im. R.Reagana 11:51 13:51 16:11 18:06
Os.Kolorowe 11:52 13:52 16:12 18:07
Rondo Czyżyńskie 11:56 13:56 16:16 18:11
Czyżyny 11:57 13:57 16:17 18:12
Stella-Sawickiego 11:58 13:58 16:18 18:13
AWF 11:59 13:59 16:19 18:14
Muzeum Lotnictwa 12:00 14:00 16:20 18:15
TAURON Arena Kraków Wieczysta 12:03 14:03 16:23 18:18
Białucha 12:04 14:04 16:24 18:19
Cystersów 12:06 14:06 16:26 18:21
Rondo Mogilskie 12:08 14:08 16:28 18:23
Lubicz 12:10 14:10 16:30 18:25
Dworzec Główny 12:12 14:12 16:32 18:27
Poczta Główna 12:14 14:14 16:34 18:29
Starowiślna 12:16 14:16 16:36 18:31
Miodowa 12:17 14:17 16:37 18:32
Dajwór (przyjazd) 12:20 14:20 16:40 18:35
Opłata za przejazd zgodnie z taryfą Komunikacji Miejskiej w Krakowie.