Rozkład jazdy w sezonie 2016

Rozkład jazdy - trasa do Cichego Kącika
Muzeum Inżynierii Miejskiej 11:15 12:35 14:00 15:35 16:55
Dajwór 11:16 12:36 14:01 15:36 16:56
Plac Bohaterów Getta 11:18 12:38 14:03 15:38 16:58
Korona 11:21 12:41 14:06 15:41 17:01
Plac Wolnica 11:22 12:42 14:07 15:42 17:02
Stradom 11:24 12:44 14:09 15:44 17:04
Wawel 11:26 12:46 14:11 15:46 17:06
Św.Gertrudy 11:27 12:47 14:12 15:47 17:07
Plac Wszystkich Świętych 11:29 12:49 14:14 15:49 17:09
Filharmonia 11:31 12:51 14:16 15:51 17:11
Uniwersytet Jagielloński 11:33 12:53 14:18 15:53 17:13
Cracovia 11:35 12:55 14:20 15:55 17:15
Oleandry 11:36 12:56 14:21 15:56 17:16
Park Jordana (nż) 11:37 12:57 14:22 15:57 17:17
Reymana (nż) 11:38 12:58 14:23 15:58 17:18
Cichy Kącik (przyjazd) 11:39 12:59 14:24 15:59 17:19
Cichy Kącik (odjazd) 11:55 13:15 14:40 16:15 17:35
Reymana (nż) 11:56 13:16 14:41 16:16 17:36
Park Jordana (nż) 11:57 13:17 14:42 16:17 17:37
Oleandry 11:58 13:18 14:43 16:18 17:38
Cracovia 11:59 13:19 14:44 16:19 17:39
Uniwersytet Jagielloński 12:01 13:21 14:46 16:21 17:41
Teatr Bagatela 12:03 13:23 14:48 16:23 17:43
Stary Kleparz 12:06 13:26 14:51 16:26 17:46
Dworzec Główny 12:08 13:28 14:53 16:28 17:48
Poczta Główna 12:10 13:30 14:55 16:30 17:50
Starowiślna 12:12 13:32 14:57 16:32 17:52
Miodowa 12:13 13:33 14:58 16:33 17:53
Muzeum Inżynierii Miejskiej 12:16 13:36 15:01 16:36 17:56
Rozkład jazdy - trasa do Kopca Wandy
Muzeum Inżynierii Miejskiej 10:05 12:05 14:25 16:25
Dajwór 10:06 12:06 14:26 16:26
Św.Wawrzyńca 10:07 12:07 14:27 16:27
Miodowa 10:08 12:08 14:28 16:28
Starowiślna 10:10 12:10 14:30 16:30
Poczta Główna 10:11 12:11 14:31 16:31
Dworzec Główny 10:13 12:13 14:33 16:33
Lubicz 10:15 12:15 14:35 16:35
Rondo Mogilskie 10:17 12:17 14:37 16:37
Cystersów 10:18 12:18 14:38 16:38
Białucha 10:20 12:20 14:40 16:40
TAURON Arena Kraków Wieczysta 10:22 12:22 14:42 16:42
Muzeum Lotnictwa 10:23 12:23 14:43 16:43
AWF 10:25 12:25 14:45 16:45
Stella-Sawickiego 10:26 12:26 14:46 16:46
Czyżyny 10:27 12:27 14:47 16:47
Rondo Czyżyńskie 10:30 12:30 14:50 16:50
Os.Kolorowe 10:32 12:32 14:52 16:52
Plac Centralny im. R.Reagana 10:35 12:35 14:55 16:55
Os.Na Skarpie 10:36 12:36 14:56 16:56
Klasztorna 10:38 12:38 14:58 16:58
Suche Stawy 10:40 12:40 15:00 17:00
Bardosa (nż) 10:41 12:41 15:01 17:01
Kopiec Wandy (przyjazd) 10:42 12:42 15:02 17:02
Kopiec Wandy (odjazd) 11:00 13:00 15:20 17:20
Bardosa (nż) 11:01 13:01 15:21 17:21
Suche Stawy 11:02 13:02 15:22 17:22
Klasztorna 11:03 13:03 15:23 17:23
Os.Na Skarpie 11:04 13:04 15:24 17:24
Plac Centralny im. R.Reagana 11:07 13:07 15:27 17:27
Os.Kolorowe 11:08 13:08 15:28 17:28
Rondo Czyżyńskie 11:11 13:11 15:31 17:31
Centralna 11:12 13:12 15:32 17:32
Rondo 308. Dywizjonu 11:13 13:13 15:33 17:33
M1 Al. Pokoju 11:15 13:15 15:35 17:35
TAURON Arena Kraków Al. Pokoju 11:16 13:16 15:36 17:36
Plaza 11:18 13:18 15:38 17:38
Dąbie 11:20 13:20 15:40 17:40
Ofiar Dąbia 11:21 13:21 15:41 17:41
Fabryczna 11:22 13:22 15:42 17:42
Francesco Nullo 11:23 13:23 15:43 17:43
Teatr Variété 11:24 13:24 15:44 17:44
Rondo Grzegórzeckie 11:27 13:27 15:47 17:47
Hala Targowa 11:29 13:29 15:49 17:49
Starowiślna 11:31 13:31 15:51 17:51
Miodowa 11:32 13:32 15:52 17:52
Muzeum Inżynierii Miejskiej (przyjazd) 11:35 13:35 15:55 17:55
Opłata za przejazd zgodnie z taryfą Komunikacji Miejskiej w Krakowie.